Sociální sítě » Design profilů na sociálních sítích


Design profilů na sociálních sítích

Stránka na Facebooku je hotová. Do hlavičky přibyla jedna fotografie, logo je na místě profilového obrázku. Není tím pádem už design hotový? Proč si mám objednávat ještě design?

Aktivita na sociálních sítích je pouze jedna strana mince – tou druhou je vhodně zvolená grafická prezentace, která je na první pohled nejvýraznějším prvkem vašeho profilu. Díky ní zákazníka oslovíte.

Promyšlený design za tisíc slov

Zdařilým a promyšleným designem i beze slov sdělíte svému zákazníkovi, že na něj chcete udělat dojem a je pro vás důležitý. Vizuálně atraktivní profil může přitáhnout nové zákazníky a dostat vás tak před konkurenci. Na webu CreativeGuerillaMarketing.com se můžete podívat, jak zdařilá firemní prezentace vypadá.

Nabízíme konzultaci, návrh a následnou realizaci takového designu v rámci několika sociálních sítí. Navhrneme pro vás:

  • Kompletní grafické řešení profilu na Facebooku
  • Kompletní grafické řešení profilu na Twitteru
  • Kompletní grafické řešení profilu na Google+
  • Infografiku z dodaných dat

Proč design od nás?

  • To nejdůležitější - design vytvoří profesionální grafik se zaměřením na sociální sítě. 
  • Nebudeme vás zdržovat – zkontaktujete nás se svou vizí (případně ani nemusíte mít vizi), my navrhneme její podobu a po schválení se postaráme o realizaci návrhu online.
  • Nebudete muset komunikovat s několika osobami najednou (např. s grafikem, atp.) – veškeré záležitosti projednáváte pouze se mnou (Borisem) a já se postarám o celý průběh zakázky.

Objednávka a cena

Návrh 1 designu (pro 1 sociální síť) stojí 2 000 Kč + DPH. Cenu infografiky určujeme individuálně dle dodaných dat a vzájemné domluvě, jak má infografika vypadat. Kontaktujte Borise! Ozve se vám nejpozději následující pracovní den:

Zaujměte designem na sociálních sítích na první pohled!
Jméno:
E-mail:
Telefon:
Mám zájem o: (Můžete také popsat vaši aktuální aktivitu na sociálních sítích.)
Kontrola (antispam): 4 + 3 = ? 

Nejbližší školení

Přečtěte si 10 Borisových tipů pro efektivnější správu profilu

Každý nový odběratel našich novinek získá bonus - dokument Borisovo desatero pro efektivnější správu profilu na Facebooku.

Newsletter lze kdykoliv odhlásit.
Vaši adresu neposkytneme třetí straně.